Blog > Komentarze do wpisu

Black & white

Miałam w planach zrobienie czarno-białych pisanek. Ponieważ wydmuszki jeszcze do mnie nie dotarły (mam nadzieję, że dojdą przed Wielkanocą), postanowiłam spożytkować piękny papier B&W na blaszany pojemnik (nie wiem co chiński producent miał na myśli, ale chyba miało to być mini-wiaderko na kwiaty). Pojemnik był pierwotnie "retro zardzewiałym" blaszanym koszmarkiem. Doczyściłam go cifem i papierem ściernym i zobaczcie jakie efekty uzyskałam (nie ukrywam, że wszystkie prace decoupage B&W są do siebie podobne, więc pisanie, że się inspirowałam pracami moich Decou-Koleżanek byłoby trochę na wyrost ;-) . )

pojemnik decoupage black & white

wtorek, 05 kwietnia 2011, konwaliowe_pole

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Renka, *.bb.sky.com
2011/04/05 19:15:10
Baaardzo mi się podobają Twoje prace. Ja sama chcę się nauczyć tej techniki zdobienia.
Czy mogę sama się nauczyć decaupage, czy bez kursu to się nie obejdzie ? Dodam, że nie mam za bardzo możliwości pójścia na kurs. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
-
2011/04/05 19:53:39
Bardzo ładnie wyszedł, ta technika zawsze mi się kojarzy z czystością i elegancją.
-
magicznaoctava
2011/04/07 18:39:42
Super!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: