Blog > Komentarze do wpisu

Bombki, bombki !!! C.d.

Sezon bombkowy w pełni. Prezentuję kolejne egzemplarze, nad którymi ostatnio pracowałam.

 

 

 

wtorek, 29 listopada 2011, konwaliowe_pole

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Galaxia, *.lublin.mm.pl
2011/11/29 21:45:46
Śliczne wszystkie! Podoba mi się jak pocieniowałaś motywy. Szkoda, że nie pokazałaś każdej z osobna, ale domyślam się, że i tak miałaś wystarczająco dużo czasu lakierując taką ilość bombek ;)
Gdybym miała wybrać jedną, to z pewnością wybrałabym tą za Audrey Hepburn, bo totalnie mnie nią zaskoczyłaś :) Ale z kogutkami byłaby na drugim miejscu.
-
Gość: Mikarin, *.dynamic.gprs.plus.pl
2011/11/30 12:35:46
śliczne! Nie lubię motywów świątecznych na bombkach, bo wydają mi się zbyt oklepane, ale motywy zimowe, z jarzębiną, sikorkami i innymi ptaszkami są przepiękne :)
-
Gość: impresja, *.internetdsl.tpnet.pl
2012/01/02 21:32:22
Ależ tu pięknie!! Szalenie podobają mi się Twoje prace, wszystkie ;) bombeczki zupełnie w moim stylu, zazdroszczę takiej ilości. Czy mogę dodać do linków?
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: