Blog > Komentarze do wpisu

Druga strona - czyli cd szafeczki orientalnej.

Jakiś czas temu pokazywałam na blogu szafeczkę z Ikei, którą ozdobiłam tylko częściowo (tzn szuflady były zdekupażowane tylko z jednej strony). http://konwaliowepole.blogspot.com/2011/05/orientalna-szafeczka-z-czterema.html

Teraz doczekała się dekoracji na obu frontach szuflad. Mogę sobie - w zależności od nastroju ;-) przełożyć ją na taki front szuflad, jaki mi się chce. Jasna dekoracja (ta z metalowymi uchwytami) jest wykończona szklistym werniksem (niestety nie widać tego na zdjęciach, ale w realu wygląda jak wypolerowany marmur).

W tej chwili szafka prezentuje się tak:

piątek, 08 czerwca 2012, konwaliowe_pole

Polecane wpisy

Komentarze
agusiasud
2012/06/12 17:38:00
Przepiękna! Jestem wprost zachwycona jak ze zwykłego ikeowskiego pudełka z szufladkami może powstać tak nieziemski orientalny antyk.
-
Gość: Klaudia, *.przeworsk.mm.pl
2012/06/30 14:35:45
Cześć, wpadłam tutaj przypadkiem szukając inspiracji do przerobienia mojej komódki z ikei. Bardzo podoba mi się pomysł z doczepieniem kulkowych nóżek i też chciałabym coś takiego zrobić ale mam pytanie: są one wkręcone czy przyklejone? Jeśli wkręcone, to czy śrubki nie przeszkadzają w wysuwaniu szufladek? Będę wdzięczna za pomoc ;) masz wielki talent, jestem oczarowana! ;)
-
Gość: M-Made, *.adsl.inetia.pl
2012/08/28 21:08:50
Witam, bardzo podobają mi się Pani prace, czy wykonuje Pani również na zamówienie? Jeśli tak, proszę się ze mną skontaktować 0m.made0@gmail.com
pozdrawiam:)
M.
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: