Blog > Komentarze do wpisu

Ptaki na wielkiej skrzyni

Zabrałam się w wakacje do ozdobienia wielkiej skrzyni. Postanowiłam tym razem użyć papieru ryżowego z ptakami. Praca była dosyć absorbująca, bo musiałam zamalować i pocieniować żółte tło z papieru ryżowego, na którym był w/w motyw. Okulary poszły w ruch, bo robota była misterna. Trud się opłacił, bo wyszło bardzo fajne decou, z którego jestem na prawdę zadowolona. Okucia są przysłowiową kropką nad i.

 

 

 

 

 

Chwilowo dosyć mocno absorbują mnie inne "życiowe rewiry", więc z decou muszę przystopować. Ale obiecuję, że za jakiś czas coś nowego zmaluję i pochwalę się na blogu.

Tak więc do zobaczenia za jakiś czas ...

czwartek, 13 września 2012, konwaliowe_pole

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: J., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/09/14 22:25:08
Piękna wyszła ;) opłacił się włożony w nią trud ;)

pozdrawiam ;*
-
Gość: ruola, *.zeto.net.pl
2012/09/20 14:44:41
Przeleciałam całego bloga, w kilkanaście minut kilka lat pracy, ale jestem w szoku. Niesamowite zdolności manualne nie wystarczą, żeby tworzyć takie dzieła. Ciepło i klimat jakie wkładasz w te pierdółki biją z nich takim błogim, cudownym uczuciem, wspomnieniem przeszłości, dzieciństwa, wakacji u cioci na wsi.
Boskie to jest.
Dzięki.
Będę zaglądać.
-
agusiasud
2012/09/23 15:32:21
Zaglądam tu od czasu do czasu i podziwiam Twoją fantastyczną pracę i umiejętność dopracowania każdego szczegółu. Jeszcze nigdy nie pracowałam z papierem ryżowym ale mam już w planie przyswojenie nakrapianego tła.
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: