Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
czwartek, 11 lutego 2010

Dziś jest tłusty czwartek. Ostatni dzwonek, żeby pokazać tegoroczne bombki mojego autorstwa. Są zrobione ze styropianu. Ozdobiłam je metodą decoupage. Są postarzane krakiem sottile, na koniec polakierowałąm je werniksem szklącym (3 warstwy).

wtorek, 09 lutego 2010

Wymyśliłam sobie wieszak z różą. Wykonany metodą decoupage, lekko postarzany. Haczyk jeszcze nie jest zamontowany, ale już niedługo złapię się za wiertarkę i wszystkie braki uzupełnię.piątek, 05 lutego 2010

Kupiłam niedawno w Ikei dwa segregatory. Ponieważ moje oko nie mogło znieść nijakości ich sklejkowego dizajnu, postanowiłam ozdobić im fronty. Wymyśliłam sobie motyw, który wyszedł spod ręki samego Leonardo. Wyglądają teraz znacznie lepiej.

 

Wymyśliłam sobie wieszak z motywem sztućców. Na razie powstała deska ozdobiona metodą decoupage, do której wkrótce przymocuję 3 mosiężne haczyki. Na wierzchu jest delikatny krak sottile i matowy lakier Flueggera.

W tej chwili przyszły wieszak prezentuje się tak. 

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: