Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
piątek, 25 lutego 2011

W końcu rozbiłam dla siebie decou-komplet. Mam już gdzie trzymać kredki do oczu i tusz do rzęs. Komplet jest delikatne postarzony. Całość wykończona matowym Flueggerem.niedziela, 06 lutego 2011

Dawno nic tutaj nie pisałam, ale to nie znaczy, że nic nie dekupażowałam. Owszem, sporo się tego uzbierało.

A więc po kolei:

Pudełko retro z dziećmi.

Komplet w czerwone róże (lustro i mała półeczka z wieszakami):

Dwie postarzane deseczki pod zrywane kalendarze (jedna deseczka jest ze słonecznikami a druga "kwiatowa" (nie wiem co to za kwiat ...;-) )

 

P.S.

Bardzo dziękuję za tak liczne odwiedzanie mojego bloga. Ostatnio spojrzałam na mój licznik, i zrobiło mi się baaaaardzo miło ! :-))))

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: