Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
poniedziałek, 10 listopada 2008

Zajrzałam sobie za namową koleżanek do Cafeartu do działu o masie solnej:  http://www.cafeart.pl/Masa_solna/

Fajna sprawa, jeśli ma się zamiar zrobic ozdoby choinkowe. Zagniotłam masę, zrobiłam ozdóbki i trzeci dzień czekam, aż to patałajstwo wyschnie ... Suszyły się już w ciepłym piecyku, potem na grzejniku ... i dalej miękkie w środku. Mam nadzieję, że do grudnia wyschną. Tylko jedno mnie niepokoi, że podczas schnięcia mocno się zmniejszyły. Chyba sprawdzę jak zachowuje się w przypadku takich ozdób masa do 3D. Zdaje się, że będzie to lepiej wyglądało.

Tak wyglądała masa solna jeszcze mokra:

masa solna

Tutaj masa solna po lekkim podeschnięciu:

masa solna 1

A tutaj od nowa zrobione prace - tym razem z masy do 3D:

masa 3d

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: