Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
wtorek, 29 listopada 2011

Sezon bombkowy w pełni. Prezentuję kolejne egzemplarze, nad którymi ostatnio pracowałam.

 

 

 

czwartek, 17 listopada 2011

Kupiłam sobie duuużą bombkę pleksi (rozkładaną na dwie części) z ambitnym planem zrobienia w jej wnętrzu miniaturowego zaśnieżonego krajobrazu. Na razie jestem na etapie obmyślania techniki ozdabiania i zbierania potrzebnych do tego rzeczy. Masę na podstawę mam, śnieg mam, domek sobie sama wytnę z kartonu. Ale jak mam zrobić choinkę ? Hmmm... Zaczęłam szukać w necie wskazówek. Jak zwykle youtube jest w tym niezastąpiony. Ponieważ domyślam się, że taki dylemat mam nie tylko ja, postanowiłam podzielić się z Wami tym co znalazłam.

Wklejam link do filmu z instruktażem robienia choinki ze sznurka i drutu. Fajny pomysł. Tylko zastanawiam się skąd mam wziąć te zielone obsypki ...

 Kurs: jak zrobić choinkę do trójwymiarowej bombki. sobota, 05 listopada 2011

Bardzo lubię ten "widelcowy" motyw. Często używam go na moich decou-pracach. Tym razem trafił na drewniany obrazek do kuchni. Do kompletu dostał "brata prawie bliźniaka" z pucharem. Zapraszam do oglądania zdjęć w powiększeniu [klik na zdjęcie], wtedy widać specjalne spękania tła i efekt postarzenia pracy.

 Święta zbliżają się wielkimi krokami. Już za miesiąc mikołajki. Dla decoupażystek ten czas to wytężona praca nad ozdobami choinkowymi. Uważam, że takie bombki własnoręcznej produkcji prezentują się na choince o niebo lepiej, niż takie zwykłe dmuchane, przeważnie "made in China", kupowane w supermarkecie. Mają przynajmniej jakiś charakter i dodają drzewku prawdziwego uroku. W zeszłym roku moja domowa choinka była ubrana tylko w takie własnoręczne ozdoby, i muszę nieskromnie napisać, że robiła wrażenie na odwiedzających (oczywiście pozytywne ;-)) co było powodem mojej dumy.

Ja też wpadłam w wir bombkowego szaleństwa. Poniżej przedstawiam efekty mojej pracy z ostatnich dni.

Miłego oglądania. :-)

 

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: