Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
wtorek, 20 marca 2012

Pulę tegoroczną uważam za skończoną. Nie mam już ani jednej pisanki do zrobienia (nie licząc jednej strusiej wydmuszki czekającej na wenę twórczą właścicielki). Wszystkie są gotowe. Mam nadzieję, że średnią roczną wyrobiłam ;-)

A tak się prezentują:poniedziałek, 12 marca 2012

Ten motyw leżał u mnie już od długiego czasu. Nie miałam na niego pomysłu i weny, aż do teraz. Zamówiłam drewnianą skrzynię i od razu wiedziałam, że przyszedł czas na jednorożca ! 

Mała właścicielka nowej bajkowej skrzyni już się nią cieszy - a dla mnie to największa nagroda za włożoną w skrzynię pracę.

Pierwsze trzy zdjęcia są zrobione z fleszem, ostatnie w świetle naturalnym.

 

 

 

 niedziela, 11 marca 2012

Piórnik powstał na prośbę pewnej młodej damy, z konkretnym wskazaniem co i jak ma na piórniku być. Oto efekt. :-)  Piórnik jest drewniany.

 Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: