Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
czwartek, 07 kwietnia 2011

Dostałam w prezencie od Taty stołek. Nie jest to zwykły stołek. Ma w środku schowek na szczotki i pasty do butów (blat podnosi się do góry). Stołek jest zrobiony z solidnego drewna. Pierwotnie był nieozdobiony - surowa zdrowa deska. Potraktowałam go bejcą i moimi decoupage'owymi ingrediencjami. Mam w planach położenie jeszcze cracka na wierzchu, ale zrobię to latem.

wtorek, 05 kwietnia 2011

Poczyniłam pierwsze w tym roku pisanki wielkanocne. To jest pierwsza partia gęsich wydmuszek (jak pisałam w poprzednim poście, w drodze do mnie jest kolejna partia wydmuszek, które ochoczo zdekupażuję). Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

 

Miałam w planach zrobienie czarno-białych pisanek. Ponieważ wydmuszki jeszcze do mnie nie dotarły (mam nadzieję, że dojdą przed Wielkanocą), postanowiłam spożytkować piękny papier B&W na blaszany pojemnik (nie wiem co chiński producent miał na myśli, ale chyba miało to być mini-wiaderko na kwiaty). Pojemnik był pierwotnie "retro zardzewiałym" blaszanym koszmarkiem. Doczyściłam go cifem i papierem ściernym i zobaczcie jakie efekty uzyskałam (nie ukrywam, że wszystkie prace decoupage B&W są do siebie podobne, więc pisanie, że się inspirowałam pracami moich Decou-Koleżanek byłoby trochę na wyrost ;-) . )

pojemnik decoupage black & white

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: