Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
niedziela, 08 kwietnia 2012

Nie mogę wpisywać odpowiedzi na komentarze do moich postów  (nie wiem dlaczego, ale blox jest jakiś dziwny w tym temacie) ... Dlatego tutaj odpisuję na Wasze pytania - tym razem dotyczące spraw technicznych.

Preparaty do decoupage kupuję w róznych sklepach internetowych z art. plastycznymi lub art. do decoupage. Nie chcę nikomu robić reklamy, więc nie będę podawać adresów. Wpiszcie w oknie wyszukiwarki google "sklep z artykułami do decoupage" i znajdziecie kilkanaście ciekawych adresów.

Jeśli chodzi o motyw na mojej skrzyni - ten jednorożec to papier ryżowy Kalit (też kupiony w sklepie internetowym)

Serdecznie Was pozdrawiam i życzę Wam wesołych Świąt Wielkanocnych !

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: