Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
piątek, 29 maja 2009

Popełniłam 3 wieszaki. Są małe, akurat na sukieneczki dla małej dziewczynki. Może ozdobię je dodatkowo małą kokardką przy metalowym drucie.

3 wieszaczki

i po drugiej stronie:

3 wieszaki

Szkatułka w kwiaty jabłoni i jabłka. Bardzo lubię ten motyw. Wierzch jest lekko zamglony i na koniec oszkliwiony. Całość wieńczy babcina koronka.

szkatułka w jabłka

szkatułka w jabłonie

szkatułka w jabłonie

szkatułka w jabłonie

niedziela, 24 maja 2009

Jest szkliwione (na zewnetrznych ściankach). Motyw papierowy był bardzo gruby i musiałam się nieźle napracować, żeby go ukryć pod lakierem. Efekt jest bardzo zadowalający.

pudełko na długopisy

pudełko na długopisy

pudełko na długopisy

Pokazywany wczesniej różany zegar doczekał się wskazówek. Jest mały (do małej kuchni pasuje idealnie) i bardzo fajnie wygląda z resztą różanego kompletu.

Teraz wygląda tak:

różany zegar

 

wtorek, 19 maja 2009

Na ostatnim spotkaniu dekupażystek tematem przewodnim były złocenia. Pozłociłam okładki od mojego notesu. W domu dodałam krak, dokleiłam motywy, bitum, lakier. Oto efekt końcowy.

złocony notes

złocony notes

 

wtorek, 12 maja 2009

Kolejna praca decoupage. Taca w jeżyny. Bardzo długo powstawała. Włozyłam w nią sporo pracy.

W końcu doczekała się szczęśliwego finiszu.

Dno tacy jest oszkliwione.

taca w jezyny

taca w jeżyny

taca jezynowa

taca w jezynki

środa, 06 maja 2009

Kupiłam w Ikei wielką i ciężką szafkę z szufladami. Była zrobiona z surowego drewna. Zgodnie z instrukcją wkręciłam śrubki, przybiłam gwoździe i postanowiłam ją dodatkowo "upiększyć". Trochę bejcy, farby, kleju, papieru i voila ...

Zastanawiam się nad położeniem na szufladkach lakieru szklącego. Jeszcze nie zdecydowałam, może zostawię tak jak jest z matowym lakierem.

W kolejnej odsłonie pokażę odwrotną stronę szufladek (tam też jest decou) - ale jeszcze nad nimi pracuję, więc chwilkę to potrwa.

szafka w misie i rumianki

szafka w misie

szafka w misie

 

 

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: