Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
piątek, 14 maja 2010

Jakiś czas temu kupiłam chińskie metalowe mini-wiaderko "pomalowane ręcznie" w słonecznikowe wzorki. Od razu pomyślałam o jego zdekupażowaniu. W obecnej formie służyć mi będzie jako pojemnik na pędzle. Całkiem zgrabnie wyszło.

 

 czwartek, 13 maja 2010

Miałam kiedyś komplet ceramiczny "made in China": dwie doniczki na kwiaty, wraz z podstawkami. Pozwólcie, że ich pierwotnej urody nie będę opisywać ;-)

Doniczki zdekupażowałam (może kiedyś je pokażę, jak nie zapomnę zrobić zdjęcia), natomiast podstawki schowałam jako ewentualne "przydasie" na inną okazję, bo wg mnie ich mikry rozmiar na pewno nie pozwoliłby ochronić drewniane parapety przed zalaniem wodą z kwiatków. Ostatnio się do nich jednak zabrałam i oto efekt końcowy:Pokazuję obiecane zdjęcia kolejnych tegorocznych wielkanocnych pisanek.

Są to zdekupażowane wydmuszki gęsich jaj.wtorek, 04 maja 2010

Trochę spóźnione zdjęcia, ale ...

W tym roku spod moich rąk wypuściłam takie oto pisanki (nie jest to cały zbiór - resztę sfotografuję kiedyś tam w przyszłości).


 
Kolejne moje prace decoupage z ostatnich tygodni.

Tym razem trzy słoiki w róże, trochę postarzane, retro.Dawno nic tu nie napisałam ...

Teraz się poprawiam i wklejam zdjęcia dwóch zdekupażowanych słonecznikowych drewienek: deseczka na zapiski i mała tacka. Powstały ponad miesiąc temu.

 

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: