Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
czwartek, 10 czerwca 2010

Niedawno musiałam poszukać nowego mieszkania dla moich kosmetyków do makijażu, żeby zabezpieczyć je przed rączkami małego "eksplorera" ;-)

Postanowiłam schować cały kramik do sporego kuferka. Na targu staroci wybłagałam u pewnej sympatycznej pani cztery mosiężne nóżki, dokupiłam okucie, pomalowałam, zdekupażowałam, przetarłam tu i ówdzie i oto efekt mojej pracy:

 

  

wtorek, 08 czerwca 2010

Jedna z moich ulubionych prac decou. Lubię ją, bo jej głównym (i jedynym) motywem są elfy Pani Barker.

Białe pola są pokryte krakiem sottile i pomalowane werniksem szklącym. Obrzeża potraktowałam złotą konturówką. Reszta jest pobejcowana, postarzona bitumem i polakierowana matowym Flueggerem.

Miłego ogladania !

 

  

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: