Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS
wtorek, 18 sierpnia 2009

Około 1,5 roku temu zrobiłam dwa lusterka. Zawisły na działce. Zapomniałam o nich. Teraz, bedąc na działce, zrobiłam im zdjęcia, więc pokażę jakie to dwa cudaki mi wyszły.

lusterka z działki

lusterka z działki

lusterka z działki

Wieszak z drobiem, który pokazywałam wczesniej już wisi na swoim miejscu przeznaczenia - tzn w kuchni na działce.

Zmieniłam mu jednak haczyki. Te wydają się być lepsze.

wieszak z drobiem

wieszak z drobiem

 

poniedziałek, 17 sierpnia 2009

http://konwaliowepole.blogspot.com/

Tam mi się bardziej podoba, bo są fajniejsze gadżety - np mogę na bieżąco podglądać nowe wpisy na Waszych blogach !

Póki co moje wpisy będą publikowane i tu i tam, ale docelowo blog na "bloxie" zniknie i wszystkie moje nowości znajdziecie tylko na w/w linku.

16:47, konwaliowe_pole
Link Komentarze (1) »
piątek, 14 sierpnia 2009

Zakładka do książki powstała "przy okazji", żeby zająć czymś ręce. Nic specjalnego, ale cieszy oko.

Jest na niej delikatny krak sottile Stamperii i jedna warstwa szkliwa. Jest też pierwsza próba moich szaleństw z konturówką ;-Kolejny słoik do kolekcji (i będzie kilka kolejnych ;-) ).

Tym razem motyw z niezapominajkami + krak sottile Stamperii. Polakierowany szkliwem.

Wg mnie wyszło bardzo fajnie. Jestem zadowolona z tej pracy.

 

słoik w niezapominajki

słoik w niezapominajki

10:23, konwaliowe_pole , Decoupage
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Moje zauroczenie kwiatowymi elfami C.M. Barker trwa nadal. Cały czas drążę temat i wyszukuję nowości. Tak znalazłam stronę: http://www.themostbeautifulcards.co.uk/%283st00f2jxsddbc55f53p3d55%29/default.aspx (trzeba kliknąć w menu z lewej strony na zakładkę pt "Flower fairies") oraz sklep z papierami  http://www.hobbyextra.nl/series.aspx?SubID=44&HoofdID=1&TaalID=1, gdzie można zobaczyć gotowe kartki zrobione ze specjalnego papieru scrapowego (którego jestem szczęśliwą posiadaczką !!! - dzięki Mirablece, która dała mi namiary :-))))) ).

Siedzę i podziwiam te małe dziełka. Szczególnie podobają mi się misterne prace w 3D. Muszę sama coś w końcu wymyślić i zdekupażować. Mam nadzieję, że tan papier nada się także do decou.

20:39, konwaliowe_pole , Decoupage
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 sierpnia 2009

Szkatułka dla małej dziewczynki. Na skarby ;-) Właścicielka sama wybierała motyw. :-)

Może jeszcze dokleić wokół brzegu wieczka żółtą albo zieloną (albo czerwoną) wstążkę ?Kolejna nowa praca. Tym razem wieszak na kubki, obrośnięty nieco bluszczem i kwiatami.

Zastanawiam się, czym go zabezpieczyć, żeby woda z mokrych kubków nie zniszczyła dekoru. Chyba będę musiała kubki wycierać ścierką i dopiero potem wieszać na wieszaku.

Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: