Kategorie: Wszystkie | Candy | Decoupage | Impresje | Moja muzyka | kuchnia | wyróżnienia
RSS

wyróżnienia

wtorek, 10 listopada 2009

Monle, autorka jednego z moich ulubionych blogów http://krainamonle.blogspot.com/2009/11/wyroznienia-dla.html uhonorowała nie swoim wyróżnieniem "Za idealne wykończenia, piękne spęki, klasykę i szkatułkę z ważką :)".

Monle, DZIĘKUJĘ !!!!! :-))))))). Nawet nie wiesz, jakich mi skrzydeł dodałaś :-)


wyróznienie Monle


17:05, konwaliowe_pole , wyróżnienia
Link Komentarze (2) »
czwartek, 29 października 2009

Otrzymałam podwójne przemiłe wyróżnienie dla Konwaliowego Pola. Te wyrazy sympatii nadeszły od Jagodzianki http://blogowanko-jagodzianka.blogspot.com/

wyroznienie

oraz od Ivonn http://swiativonn.blogspot.com/.

wyróznienie

 

Dziękuję serdecznie ! :-)

Przekazanie tego wyróżnienia dalej zajmie mi troche czasu, bo wśród odwiedzanych przeze mnie blogów nie ma już prawie takich bez wyróżnień. ;-)

20:29, konwaliowe_pole , wyróżnienia
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Blog Konwaliowe Pole nr 2:
Dołącz - Pomóżmy wyzdrowieć Kacperkowi
Odwiedzam
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na tym blogu są moją własnością i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i przetwarzanie !!!
TEXT TRANSLATOR:
Wszystkie zdjęcia moich prac decoupage na moim blogu są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie ani rozpowszechnianie bez mojej pisemnej zgody. Jeśli któraś z moich prac stanowi dla Ciebie inspirację i stworzysz coś bardzo podobnego (ale nie dosłowne kopiowanie !!!) zamieść stosowną informację w komentarzach na moim blogu i link do Konwaliowego Pola na Twoim blogu. Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne)
* Kontakt ze mną: konwaliowepole@vp.pl *
Licznik Odwiedzin, Licznik Wizyt
* KTO MNIE TERAZ ODWIEDZA: